Strony internetowe
Rozwiązania szyte na miarę

Tworząc strony internetowe, od początku patrzymy na nie z perspektywy internautów. W zależności od tego, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki, budować zasięgi lub sprzedawać, twoja witryna powinna opierać się na odpowiednich mechanizmach oddziaływania oraz dopasowanej strategii zarządzania treścią. Zadbamy o to, żeby twój projekt został skrojony na miarę. Pracujemy w oparciu o najnowsze trendy, zarówno na poziomie kodu i treści, jak i oprawy graficznej. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne, już po wdrożeniu projektu.

Jak przebiega proces współpracy?

W 6 etapach
Rozmowa z klientem nt. strony internetowej Wymiana plików dot. strony internetowej Projektowanie doświadczeń użytkownika UX Projektowanie grafiki do strony Kodowanie strony internetowej Publikacja witryny
Etap 1
Rozmowa z Klientem

Aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, na początek zapraszamy do rozmowy. Poznanie najdrobniejszych szczegółów pozwoli na lepsze zapoznanie się z potrzebami Twoimi i Twoich Klientów, dzięki czemu przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie.

Następny etap

Etap 2
Wymiana plików

Dysponujesz już materiałami, które miałyby stanowić strukturę graficzną lub merytoryczną witryny? Materiały pomocnicze? Pliki referencyjne? Świetnie! Możesz się z nami nimi podzielić. Jeśli ich nie masz nic nie szkodzi, wszystkim się zajmiemy.

Następny etap

Etap 3
Projektowanie UX

Przystępujemy do opracowania szkieletu Twojej strony internetowej, na tym etapie dyskutujemy nad rozłożeniem wszelkich elementów i ich hierarchii. Testujemy różne warianty tak aby witryna była przyjazna użytkownikom, jak najbardziej intuicyjna i przejrzysta.

Następny etap

Etap 4
Projektowanie grafiki

Po zakończonych pracach nad UX przechodzimy do pracy nad UI, czyli do wrażeniowej strony Twojej witryny. Projekt graficzny jest równie istotny jak jej użyteczność. Na podstawie wcześniej zebranych informacji tworzymy projekt od podstaw, oczywiście przy Twoim udziale.

Następny etap

Etap 5
Kodowanie strony internetowej

Jest to etap, w którym Twoja strona internetowa zaczyna żyć. Z wcześniejszych koncepcji i opracowań przenosimy ją do realnie działającego kodu, interakcji z użytkownikiem, systemu zarządzania treścią. Zapewnimy również poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Następny etap

Etap 6
Publikacja Twojej strony internetowej

O Twoją stronę internetową zadbamy od początku do końca. Nie musisz się o nic martwić, zajemy się wszystkim co związane z publikacją witryny, domeną oraz serwerem. Współpracując z nami masz pewność pełnego zaangażowania, zaprojektowania i wdrożenia. Zapraszamy do współpracy!

Obejrzyj nasze prace
Zdecydowany? Wypełnij brief

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu

BSCL

zobacz projekt

D-artist

zobacz projekt

Strona firmy Jang

zobacz projekt

Honeyroof - miód na dachu

zobacz projekt

Sklep internetowy kufereknatury.pl

zobacz projekt

moidoktorzy.pl

zobacz projekt

Strona internetowa La Folie Studio

zobacz projekt

Warsaw Brothers Developer - Strona internetowa

zobacz projekt

Zamowdruki.pl

zobacz projekt

EWA-POL

zobacz projekt

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?
Zaznacz czym jesteś zainteresowany/zainteresowana i wyślij nam swój numer telefonu lub adres email
wizualizacje architektoniczne
wizualizacje produktowe
wirtualne spacery
strony internetowe
pozycjonowanie
Zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i akceptuję ją.